Bezkonkurencyjna jakość

Wysoka jakość opieki zdrowotnej oraz życzliwość i zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek.

 

Chcemy by wizyta w Centrum Medycznym Dykstas pozostawiła w Tobie przeświadczenie, że zapewniłeś sobie oraz swoim bliskim najlepsze specjalistyczne wsparcie dostępne na rynku.

Poznaj nas bliżej
bezkonkurencyjna_jakość

Najważniejszy jest pacjent

Jesteśmy kameralną placówką medyczną, w której stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i samopoczucia pacjenta.

 

Bezpieczeństwo, komfort i empatia – to priorytety w naszej codziennej pracy. Z szacunkiem podchodzimy do intymności i godności osobistej pacjenta.

Zadzwoń do nas
Najważniejszy_jest_pacjent

Profesjonalnie i szybko

Tutaj zawsze mamy czas dla Ciebie. Bez kolejek, bez pośpiechu – wsłuchując się w Twoje potrzeby oraz dogłębnie poznając historię Twojego leczenia.

 

Wybierając specjalistę Centrum Medycznego Dykstas znajdziesz swojego prywatnego lekarza na lata.

Sprawdź ofertę
profesjonalnie_i_szybko

Krystyna Dykstas

Studia medyczne ukończyłam w Akadamii Medycznej w Gdańsku w 1995.  (obecnie Uniwersytet Medyczny). W czasie studiów miałam praktyki w szpitalu w Londynie oraz w Południowej Afryce w Witbanku. Po stażu podyplomowym przez rok pracowałam w szpitalu w Johanesburgu w RPA w oddziale chirurgii plastycznej, gdzie stawiłam swoje pierwsze kroki w dziedzinie chirurgii, a zarazem medycyny estetycznej.

 

Po powrocie do kraju zrobiłam specjalizację II stopnia z zakresu Chirurgii Ogólnej (w 2008), a następnie specjalizację z Chirurgii Naczyniowej (w 2013 ). W międzyczasie w 2011 r. ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie.

 

Przez wszystkie lata do chwili obecnej regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych w kraju i za granicą (w Wielkiej Brytani, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech). Odbyłam również dodatkowo kursy szkoleniowe z nowoczesnych technik z zakresu medycyny estetycznej (pozyskiwania komórek macierzystych oraz lipotransferu.)

krystyna-grazyna-dykstas-1

Co nas wyróżnia

  • u nas pacjent zawsze jest najważniejszy
  • stale podnosimy kwalifikacje w obszarze najnowszych metod diagnostyki i leczenia
  • komfortowe i doskonale wyposażone gabinety
  • wysokiej klasy aparatura diagnostyczna
  • holistyczne podejście do zdrowia pacjenta i konsultacje interdyscyplinarne