HomeMedycyna estetycznabezinwazyjny termolifting

bezinwazyjny termolifting

nazywany zabiegiem gwiazd, gwarantujący natychmiastowe efekty

Spis treści

  To wyjątkowy zabieg liftingujący, napinający, odmładzający oraz rozświetlający skórę. Nazywany jest inaczej "zabiegiem gwiazd" lub zabiegiem bankietowym, z racji natychmiastowych efektów terapeutycznych.

   

   

  Jak działa zabieg liftingujący?

   

  Technologia wykorzystuje emisję światła podczerwonego w zakresie 750-1800 nm. Specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym wzmacnia transmisję wiązki światła i doprowadza do efektu cieplnego skóry nazywanym termoliftingiem. Wiązka wprowadzana jest w głębokie warstwy skóry i generuje temperaturę 65 stopni C. Zostają skrócone wiązania między włóknami kolagenowymi, a fibroblasty są pobudzane do produkcji nowych komórek. Zapoczątkowany jest proces proliferacji i remodelingu.

   

  Wyróżniamy cztery fazy mechanizmu działania w procesie pobudzania komórek skóry do odbudowy jej struktury: 

   

  Wskazania do zabiegu termoliftingu

   

   

  Przeciwwskazania do zabiegu termoliftingu

   

   

  Na jakie obszary ciała możemy wykonywać zabieg termoliftingu? 

   

  Zabieg może być wykonywany na: twarzy, okolicy oka, szyi, dekolcie, ramionach, kolanach, brzuchu oraz wnętrzu ud.

   

   

  Zalety zabiegu

   

   

  Częstotliwość zabiegu i zalecana ilość

   

  Częstotliwość zabiegu dostosowana jest do kondycji skóry. W przypadku osób młodych wystarczy jeden zabieg prewencyjny, w przypadku skór z utratą jędrności zaleca się serię zabiegową. Rekomendowana seria zabiegowa to 4 zabiegi na twarz i 6 na ciało w odstępach czasowych (zwykle od 4-6 tygodni, nie rzadziej niż 90 dni).

   

   

  Zalecenia po zabiegu termoliftingu

   

   

  Efekty po zabiegu

   

  Widoczne, spektakularne efekty są już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze osiągane są po przeprowadzeniu pełnej serii zabiegowej. Dzięki oddziaływaniu na włókna kolagenowe bezpośrednio po terapii możemy zauważyć napiętą, wygładzoną oraz rozświetloną skórę. Zmarszczki oraz bruzdy stają się widocznie spłycone.

   

  Rejestruj wizytę poprzez stronę internetową.