HomeMedycyna estetycznazabieg pielęgnujący 3w1

zabieg pielęgnujący 3w1

złuszczanie, odżywianie, dotlenianie

Spis treści

  Zabieg pielęgnujący skórę 3w1 polega na złuszczaniu, wchłanianiu substancji odżywczych oraz dotlenianiu. Najczęściej wykonywany jest w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Z racji natychmiastowych efektów nazywany jest „zabiegiem bankietowym”.

   

  Jak działa zabieg?

   

  Gorące źródła, podczas których uzyskiwany jest efekt dotlenionej skóry były inspiracją do stworzenia zabiegu. Ten sam efekt wykorzystywany jest w izraelskim urządzeniu, a dokładnie jest to tzw: efekt Bohr’a, w wyniku którego tlen transportowany jest do obszaru zabiegowego.

  Jednocześnie podczas zabiegu skóra zostaje złuszczona stwarzając idealne środowisko do wchłaniania składników aktywnych z koktajlu dobranego do rodzaju Twojej skóry.

   

  Wskazania do zabiegu 3w1

   


  Przeciwwskazania do zabiegu

   


  Obszary poddawanie zabiegowi

   

  Zabieg może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie lub dłoniach.

   

   

  Zalety zabiegu

   

   


  Częstotliwość wykonywania zabiegu

   

  Zabieg może być wykonywany jako jednorazowy w formie „zabiegu bankietowego” przed ważnym wydarzeniem, ale najlepsze efekty można osiągnąć stosując serię 6 zabiegów w odstępach średnio co 10 dni. Pełną rekomendację co do ilości zabiegów i odstępów pomiędzy nimi ustala kosmetolog na konsultacji.

   

   

  Zalecenia po zabiegu

   

   


  Efekty po zabiegu 3w1

   

  Widoczne efekty są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, napięta, odżywiona i zrelaksowana. Dodatkowo uzyskujemy efekt rozświetlonej i rozpromienionej cery.