Pokaż ofertę

Trycholog

Trychologia jest dziedziną nauki, w której centrum zainteresowania znajdują się ludzkie włosy i skóra głowy.

 

Gabinet trychologiczny Centrum Medycznego Dykstas specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce problemów skóry głowy oraz włosów.

 

Zmagasz się ze schorzeniami takimi jak: wypadanie włosów, łupież, łuszczyca, łojotok, łysienie, zapalenie skóry głowy, łamliwość włosów, sucha i podrażniona skóra, swędzenie lub pieczenie – zgłoś się na konsultację do naszego trychologa. 

 

Dobry gabinet trychologiczny wyposażony jest w sprzęt, który pozwala na wielokrotne (nawet do 400 razy) powiększenie obrazu skóry głowy i cebulek włosowych. Badanie taką mikrokamerą pozwala wykryć wiele aktualnych problemów oraz oszacować ilość tzw. włosów następowych – czyli nowych i rosnących.

 

Udając się na badanie trychologiczne, należy pamiętać, że zły stan włosów może nie być problemem sam w sobie lecz efektem innych problemów zdrowotnych w naszym organizmie.

 

Centrum Medyczne Dykstas Gdynia oferuje:

  • konsultacje trychologiczne
  • diagnostyka: trichoskopia
  • kwas hialuronowy i peptydy biomimetyczne
  • zabiegi trychologiczne – dermokosmetyki, ultradźwięki, prąd, światło LED
  • mezoterapia igłowa skóry głowy osoczem lub fibryną

 

Jakiego trychologa wybrać? 

 

Szukając trychologa zawsze wybieraj specjalistę w zakresie trychologii lub lekarza. W naszym Centrum diagnostykę oraz zabiegi wykonuje doświadczony trycholog.  Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo wybranej metody leczenia oraz skuteczność terapii na wiele lat, a nawet do końca życia. 

 

Dobry trycholog przed badaniem zbierze od pacjenta bardzo dokładny wywiad na temat stanu jego zdrowia, leczonych aktualnie i przebytych chorób oraz prowadzonego trybu życia. 

 

Przygotowanie do wizyty u trychologa 

 

Warto na wizytę u trychologa zabrać ostatnie wyniki badań (np. morfologia, poziomy hormonów). Częstym powodem wypadania włosów są na przykład zaburzenia hormonalne.

W dniu wizyty u trychologa nie należy myć głowy – robimy to dzień wcześniej. Samo badanie trychologiczne jest nieinwazyjne, bezbolesne i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

 

 

Lecz się skutecznie i bez kolejek w Centrum Medycznym Dykstas w Gdyni. Wizytę zarezerwujesz szybko i wygodnie dzwoniąc pod nr 726 485 955.